Наші традиції

Оскільки метою практичної діяльності педагогічного колективу Львівської спеціалізованої середньої загальноосвітньої школи № 28 з поглибленим вивченням німецької мови є створення цілісної моделі виховної системи на основі національних та загальнолюдських цінностей, а також здобуття учнями якісної освіти,- то у нас, внаслідок багаторічної творчої та інтелектуальної праці вчителів та учнів, сформувались певні традиції.
Прагнення учнів отримувати якісну освіту є істинною запорукою справжньої самореалізації особистості, яка підтверджується стараннями учнів та батьків при підготовці загальношкільних заходів, які стали традиційними.
Свято першого дзвінка , свято останнього дзвінка, свята новорічно-різдв'яного циклу та Великоднього періодів – це своєрідний синтез вивчення , дослідження звичаїв нашого народу та майстер-класів, які проводяться на високому рівні митці, а в результаті набуті навики, знання узагальнюються та реалізуються за тематичними сценаріями і є зразком культуровідповідності.
Улюбленими заходами учнів є Андріївські вечорниці, новорічні ранки, гаївки, а найбільш шанованими – Свято Миколая та День Матері.
Покровителем школи є Святий Миколай, тому 19 грудня ми відзначаємо День школи.
Сповнені таємничості та всеперемагаючого добра казки – це улюблені дійства як вчителів, так і учнів, які сприяють формуванню позитивної атмосфери у школі.
Формуванню національно-патріотичного виховання учнів сприяють такі урочисті заходи як: відзначення річниці створення УПА, ЗУНРу ; проведення акцій "Незабудки пам'яті"(вшанування пам'яті жертв Голодомору та політичних репресій) і "Чорнобильський дзвін"; відзначення Дня Соборності, Дня Героїв Крут, Дня Прапора.
Традиційними стали Шевченківські вечори, Літературні вітальні(зустрічі з письменниками, акторами, вченими), Дні театру ( відвідування львівських театрів) та Дні музики (відвідування концертів, запрошення хорових колективів "Лемковина", "Нескорені", "Трембіта"), які сприяють художньо - естетичному вихованню школярів і є шляхом до вдосконалення моральної свідомості учнів.
Загальношкільні акції "Миколай тебе не забуде","Дерево життя","Дітям з добром", спрямовані на допомогу потребуючим, налаштовують учнів на милосердя, на вміння бути уважними до потреб інших людей.
Участь учнів в роботі шкільної Учнівської ради, проведення виборів до учнівської ради та участь у акціях, які ініціюють самі діти , а також участь учнів в інтерактивних конкурсах, теренових та квест-іграх є прикладом активної діяльності творчих, ініціативних, інтелектуально розвинених особистостей, які займають активну громадянську позицію.