Міжнародні молодіжні дебати

Ось так нашого переможця привітали однокласники!

Уся наша дружня школа хоче щиро привітати учня 10-Б класу Єлейка Ярему- Луку з перемогою у XIII-ому Національному фіналі Міжнародних молодіжних дебатів в Україні! 11-16 травня у Берліні пройшов тренінг, де брала участь молодь з України, Польщі та Росії. Тут учасники кожного дня проходили 8-9 годинні курси і старанно готувались до майбутніх змагань. 17 травня відбувся український півфінал у Гете інституті (Київ). Тут запекло боролася вісімка найкращих дебатантів України. Четверо пройшли у фінал, серед них і наш Ярема. Наступного дня у великому конференц-залі НАН України відбувся грандіозний фінал, де були присутні гості з Німеччини та представники спонсорів проекту. Саме тут учень нашої школи посів перше місце! Переконавши журі в своїх красномовних здібностях, Єлейко Ярема-Лука та Козак Дарія (учениця київської школи 239, яка посіла 2 місце) восени представлятимуть Україну на Міжнародному фіналі молодіжних дебатів у Братиславі.

Вітаємо юного призера!