Учні 3А класу мандрують!

Для учнів 3А класу 18 жовтня стало найочікуванішим днем осені. Зі своєю улюбленою вчителькою Маріанною Сергіївною школярі вирушили у цікаву мандрівку за новими враженнями та емоціями. Першим у їхньому маршруті був Жовківський замок, де діти вивчали історію тутешніх королів та мали змогу відчути себе на місці королівської родини, примірявши корону, витвір місцевих ковалів. Далі вони відкрили для себе Крехівський монастир та побували у печерах перших монахів, що заснували святе місце. Енергії та гарного настрою додавала казкова дорога до джерела Анни, сонечко тепло і ласкаво супроводжувало по парку, що був наповнений неймовірною палітрою осінніх кольорів. Саме тут діти взнали добру історію св. Миколая, вклонились в щирій молитві його образу. Завершальним в екскурсії став ведмежий притулок с. Домажир. Історія кожного з ведмедиків потрапила до дитячих сердець, вразила і залишила свій слід, напевно, на все життя. Учні 3А почерпнули патріотичних знань та духовної сили зі своєї маленької, але доброї подорожі та чекають на нові пригоди.

Галерея "3А екскурсія"