Задоволення від навчання

На кожному кроці: «Вчитися впродовж життя». Цим гаслом повинен керуватися кожен вчитель. Змінюється час, і змінюємося ми. Учимося не лише від тренерів, модераторів, завдяки книгам та семінарам, а й від наших учнів: вмінню вирішувати конфліктні ситуації, сприймати легко життя, радіти кожній зустрічі.

І тема для наради вибрана невипадково: «Вчимося критично мислити». Живемо в насиченому інформацією суспільстві і, часом, не знаємо, чи можна довірити цьому політикові, чи якесь повідомлення не є фейком, як зацікавити учня, використовуючи його ж гаджети.

Галерея "Задоволення від навчання"

Ось цій темі і була присвячена наша педагогічна рада 30 жовтня 2019 р., яка пройшла в теплій та домашній атмосфері.

Ми вирішили розвивати цю тему постійно, адже вона дає нам наснагу навчати, виховувати та готувати наших менших друзів до дорослого життя.