У нас в гостях хороша знайома Лариса Ніцой

/Files/images/20191209_144006 1.jpg /Files/images/20191209_132119 1.jpg

9 грудня 2019 р. До нас завітала на каву наша хороша знайома Лариса Ніцой, українська письменниця, педагог, громадський діяч. Можна багато перераховувати її титулів та заслуг, але, найголовніше, пані Лариса є великим патріотом своєї країни та захоплює своїм ентузіазмом кожного. Від таких зустрічей починаєш сприймати життя інакше та отримуєш більше впевненості та наснаги, які так потрібні в наш час.

З Ларисою Ніцой ми розпочали чудовий проєкт у початковій школі «Декалог молодого українця та молодої україночки». Учні ретельно готувалися та у кожному класі представили свої маленькі вистави.

А тепер на нас чекає другий етап цього проекту: інсценізації, презентації, коротенькі відео «Декалогу молодого українця та молодої україночки».