Зі святом Вчителя!

День вчителя - одне із найяскравіших осінніх свят! І пройшов цей святковий День в Ліцеї №28 ЛМР , як завжди, яскраво, весело та креативно!!! Зранку учні 11-х класів влаштували для вчителів справжнє свято – зустрічали вчителів у вестибюлі школи, вітали і дарували святкові сюрпризи. Учні школи заздалегідь готувалися до цього свята: прикрашали шкільні коридори та готували привітання для вчителів.

Теплими щирими словами, вокальними номерами та хореографічними постановками учні ліцею привітали всіх педагогів школи. Свято принесло гарний настрій та задоволення всій дружній шкільній родині!!!/Files/images/ogoloshennya/день-вчителя.jpg