Подорож історією Звенигородського історичного музею.

11.10.2023 учні 5-А класу відвідали музей Історії давньоруського міста Звенигород (Львівської області).

Діти мали можливість побачити середньовічну княжу столицю у віртуальній реальності,а також сотні унікальних артефактів:прикраси,речі побуту. Завдяки окулярам віртуальної реальності можна просто з музею перенестися у княжі часи. У віртуальній реальності відтворили 12 локацій давнього міста. Чотири з них -інтер'єри церков та палаців,вісім -це вулиці,площі та панорами давнього міста.

Дякуємо Стецих Хрестині Данатівні класному керівнику 5-А класу, та батьківському комітету за пізнавальну екскурсію та щасливі обличчя наших дітей.

Ліцей #28 ЛМР