Разом до перемог!

У Ліцеї №28 ЛМР ми приділяємо велику увагу спорту та фізичному вихованню наших учнів.

Нещодавно відбулися захопливі «Веселі старти» для учнів 4-х класів, де діти змагалися у веселих естафетах та іграх. Старшокласники 11-х класів будуть брати участь у турнірі з настільного тенісу, демонструючи свою спритність та реакцію.
Окрім того, ми запланували товариський волейбольний матч між збірною ліцею та командою 10-Б класу. Така ініціатива сприяє згуртованості колективу та розвитку командного духу.
Колегіум вчителів фізичного виховання докладає максимум зусиль, аби забезпечити якісний процес фізичного розвитку наших дітей. Ми впевнені, що заняття спортом формують не лише здорове тіло, а й загартовують характер та виховують важливі життєві навички.
Чекаємо на нові спортивні події та досягнення наших талановитих учнів! Разом до перемог!